FOX 32WOS625D
FOX 32WOS625D
FOX 32WOS625D
FOX 32WOS625D
FOX 32WOS625D
Cena za online poručivanje 15.999,00
Šifra
139969
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Operativni sistem
WebOS
FOX DLED televizor 32WOS625D Smart
Dijagonala ekrana32" (81 cm)
Rezolucija ekrana1366 x 768 pix
Tip osvetljenjaDIRECT LED
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Operativni sistemWebOS WEE2.0
ProcesorARM Quad Core CA55x4
Memorija8 GB, RAM 1 GB
Smart TVDa
Androidne
TjunerATV/DTV-C,T,T2,S,S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60 Hz
HDR10/HLG tehnologija
pokretna rezolucija: 400 RMR
dinamički kontrast: MEGA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 250 cd
vreme odziva: 8 ms
ugao gledanja: 178 stepeni
Zvuk
snaga zvučnika: 2×10 W
podržava Dolby Audio i Ultra Surround
Integrisan WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Bluetoothda
LANda (RJ-45)
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB
1 x AV-IN
1 x RJ-45
1 x L/R audio
1 x optički digitalni audio izlaz
1 x izlaz za slušalice
Smart
podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
podržava glasovne komande i ThinQ AI
podržava bežičnu tastaturu i miša
podržava: Netflix, You Tube, Prime Video, Disney
podržava Hbb tv 2.0
PVR – funkcija snimanja sadržajaDa
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
PostoljePlasticne nogice
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije24 kWh/1000h
VESA standard100 x 100
Postoljeplastične nogice
Raspon postolja (ŠxD)70 x 21 cm
Dimenzije sa postoljem720 x 470 x 210 mm
Dimenzije bez postolja720 x 430 x 60 mm