FOX 32WHA470E
FOX 32WHA470E
FOX 32WHA470E
FOX 32WHA470E
FOX 32WHA470E
MP cena: 15.999,00 Cena za online poručivanje 12.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
130941
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Operativni sistem
Whale OS
Poslednji komad
FOX DLED televizor 32WHA470E Smart
Dijagonala ekrana32" (81 cm)
Rezolucija ekranaHD READY 1366 x 768 pix
Tehnologija ekrana TFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenjeDIRECT LED
CPUARM Cortex-CA35 Quad-Core 1,9 GHz
Memorija8 GB/RAM 1 GB
Operativni sistemWhale OS 10
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
PodržavaH.265
Slika
dinamički kontrast MEGA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 220 cd
vreme odziva: 8 ms
pokretna rezolucija: 400 RMR
ugao gledanja: 178 stepeni
Zvuk
Snaga zvučnika: 2 x 8 W
Wi-Fi (2,4/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Bluetoothda
LAN (RJ-45)
Priključci
3 x HDMI 1.4
2 x USB
1 x AV-in
1 x RJ-45
1 x koaksijalni digitalni audio izlaz
1 x Izlaz za slušalice
1 x CI+
Smart
podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
podržava bežičnu tastaturu i miša
podržava Netflix, You Tube, Prime Video, Disney, Iris, EON, Orion
PVR - funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije27 kWh/1000h
"Frameless" dizajn
VESA standard100 x 150
Postoljeplastične nogice
Raspon postolja (ŠxD)66 x 19 cm
Dimenzije sa postoljem720 x 480 x 190 mm
Dimenzije bez postolja720 x 430 x 60 mm