FOX 32WHA450C
FOX 32WHA450C
FOX 32WHA450C
FOX 32WHA450C
FOX 32WHA450C
MP cena: 15.999,00 Cena za online poručivanje 12.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
133167
Brand
FOX
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Rezolucija ekrana
1366 x 768 (HD Ready)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Whale OS
Poslednji komad
FOX DLED televizor 32WHA450C Smart
Dijagonala ekrana32" (81 cm)
Rezolucija ekranaHD Ready 1366 x 768 pix
Tip osvetljenjaDIRECT LED (DLED)
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
ProcesorARM Cortex-CA53 Quad-Core
Memorija8 GB, RAM 1,5 GB
Operativni sistemWhale OS
Smart TVda
Androidne
TjunerATV,DTV-T/C/T2/S2
Analogni tjunerda
Procesor za slikuARM Cortex-CA53 quad core
Slika
osvežavanje: 60 Hz
dinamički kontrast: MEGA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 220 cd
vreme odziva: 8 ms
pokretna rezolucija: 400 RMR
ugao gledanja: 178°
Zvuk
snaga zvučnika: 2 x 10 W
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
HDMI x 3
USB x 2
AV-IN
RJ-45
koaksijalni audio
izlaz za slušalice
CI+
Smart
podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem
podržava bežičnu tastaturu i miša
podržava: Youtube, Facebook, Twitter, Google, mail…
Hotel mod
PVR funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni i meni na srpskom
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije26 kWh/1000h
VESA standard100 x 200 mm
Raspon postolja64 x 18 cm
Postoljeplastično
Dimenzije sa postoljem720 x 470 x 180 mm
Dimenzije bez postolja720 x 425 x 60 mm