FOX 32DTV231E
FOX 32DTV231E
FOX 32DTV231E
FOX 32DTV231E
FOX 32DTV231E
MP cena: 14.999,00 Cena za online poručivanje 11.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
100949
Brand
FOX
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Rezolucija ekrana
1366 x 768 (HD Ready)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
ne
VESA standard
100 x 100
FOX DLED televizor 32DTV231E
Dijagonala32" (81 cm)
RezolucijaHD Ready 1366 x 768
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenjeDIRECT LED (DLED)
Smart TVne
Androidne
TunerATV,DTV-T/T2/C/S2
Dinamički kontrastMEGA KONTRAST
Osvetljenost ekrana200 cd
Vreme odziva12 ms
Pokretna rezolucija400 RMR
Ugao gledanja178°
Snaga zvučnika2 x 10 W