HUAWEI Pura 80 Ultra 16GB/512GB Prestige Gold
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 146.999,00 Cena za online poručivanje 129.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 17.000,00
Šifra
125468
Brand
HUAWEI
RAM memorija
16 GB
Boja
zlatna
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Veličina ekrana
6,8"
Operativni sistem
Emui
Bežično punjenje
da
Huawei mobilni telefon Pura 80 Ultra Prestige Gold
Dizajnmonoblok
Dijagonala ekrana6,8"
Rezolucija2848 x 1276 pix
Tip ekranaLTPO OLED, 120Hz adaptivne visoke dinamičke brzine osvežavanja, 1.440 Hz visoka frekvencija PWM prigušivanja, do 300 Hz brzina uzorkovanja na dodir, 1,07 milijardi boja
Multi-touch, 10 touch points
SIM slotDual SIM (Nano SIM + Nano SIM ili eSIM)
Operativni sistemEMUI 15.0
ProcesorOcta-core (1x 2,5 GHz & 3x 2,15 GHz & 4x 1,6 GHz)
ČipsetKirin 9020 (7 nm)
GrafikaMaleoon 920
RAM memorija16 GB
Interna memorija512 GB
Zadnja kamera50+50+12,5+40 Mpix
50 Mpix, f/1,6-4,0, 23mm (wide), 1,0"-type, dual pixel PDAF, OIS
50 Mpix, f/2,4, 83mm (periscope telephoto), 1/1,28", PDAF, sensor-shift OIS, 3,7x optical zoom
40 Mpix, f/2,2, 13mm (ultrawide), AF
12,5 Mpix, f/3,6, 212mm (periscope telephoto), PDAF, sensor-shift OIS, 9,4x optical zoom
1,5 M spektralni kanali Ultra Chroma senzora kamere
video: 4K 3840 x 2160, 1080p, 1080p@960fps (interpolated), HDR Vivid, gyro-EIS, OI
slika: 8192 x 6144 pix
Prednja kamera13 Mpix
13 Mpix, f/2,0, (ultrawide), AF
HDR, panorama
video: 4K 3840 x 2160, 1080p, 1080p@240fps, HDR Vivid, gyro-EIS
slika: 4160 x 3120 pix
Senzori
senzor gravitacije
infracrveni senzor
senzor otiska prsta
halov senzor
žiroskop
kompas
senzor ambijentalnog osvetljenja
senzor blizine
laserski senzor
senzor temperaturne boje
senzor pokreta
barometarski senzor pritiska
Podržani formati
video: .3gp, .mp4
audio: .mp3, .mp4, .3gp,.ogg, .amr, .aac, .flac, .wav, .midi
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be,2x2 MIMO,HE160,8 Spatial-stream Sounding MU-MIMO
Bluetooth 5.2, BLE, SBC, AAC, LDAC i L2HC
NFC
IR
USB Type-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2
Stereo zvučnici
TastaturaTouch
BaterijaLithium polymer 5170 mAh
Snaga punjenja
100 W žično
80 W bežično
Mreže
2G mreža
3G mreža
4G (LTE)
Otpornost na prskanje, vodu i prašinuIP68/IP69
Dimenzije163 x 76,1 x 8,3 mm