TNB CHGAN65W ZIDNI PUNJAC 65W, USB-C X 2 + USB-A QC 3.0
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 4.999,00
Šifra
102424
Brand
TNB
Maksimalna snaga punjenja
65 W
Broj USB izlaza
3
Boja
bela
TNB punjač CHGAN65W zidni punjač 65W, USB-C x 2 + USB-A QC 3.0
Brzi zidni kućni punjač
Brzo napunite sve svoje mobilne uređaje pomoću USB Power Delivery tehnologije
Ovaj punjač je kompatibilan sa svim uređajima opremljenim USB Type-C portom, do 65 W
Punjač ima dva USB-C izlaza i jedan USB-A izlaz
Kada koristite jedan USB-C port, isporučena snaga će biti 65 W
orišćenje jednog USB-A porta će isporučiti 18 W
korišćenje 2 USB-C porta istovremeno će isporučiti 32,5 W
ako koristite sva 3 USB porta istovremeno, isporučena snaga će biti 22,5 W x 2 (USB-C) + 15 W (USB-A)
Možete da punite svoj laptop (do 65 W)
Max. snaga65 W
Konektori
2 x USB Type-C
1 x USB Type-A QC 3.0
UlazAC 100 - 240 V, 50-60 Hz/1,5 A
Izlaz5 - 20 V/3 A max.
Bojabela
Model: