LENOVO ADAPTER USB-C 65W, 4X20M26272
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 4.999,00
Šifra
132443
Brand
LENOVO
Lenovo adapter (USB Type-C)
Nudi brzo i efikasno punjenje kod kuće, u kancelariji ili u pokretu.
Ovaj adapter kompatibilan je s ThinkPad USB-C prenosnim računarom i tabletom.
Njegova PD tehnologija automatski prepoznaje i isporučuje 5V / 2A, 9V / 2A, 15V / 3A ili 20V / 2.25A.
BojaCrna
Model: