ZEUS ZUS-FOR700S 700W
ZEUS ZUS-FOR700S 700W
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 6.999,00 Cena za online poručivanje 5.499,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 1.500,00
Šifra
109187
Brand
ZEUS
Tip
standardno
Izlazna snaga
700 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Bronze
PCI-E 8 (6+2) pin
2
SATA
5
Prečnik ventilatora
120 mm
ZEUS Napajanje ZUS-FOR700S 700W
HlađenjeAktivno (sa ventilatorom)
TipStandardno
Oblik (Form factor)ATX (PS2)
Izlazna snaga700W
Sertifikat80 Plus Bronze
Efikasnost85 Plus Bronze
Konektori
20+4 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 1
SATA: 5
PCI-e 6+2 Pin: 2
Naponske grane
+3.3V: 18A
+5V: 18A
+12V1: 23A
+12V2: 23A
-12V: 0.3A
+5Vsb: 3.0A
Prečnik ventilatora12 cm
Model:
ZEUS ZUS-FOR700S 700W