GIGABYTE 850W GP-UD850GM PG5 V2
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 14.999,00 Cena za online poručivanje 11.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
138973
Brand
GIGABYTE
Tip
modularno
Izlazna snaga
850 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 16 (12+4) pin
1
PCI-E 8 (6+2) pin
4
SATA
8
GIGABYTE napajanje GP-UD850GM PG5 V2
Tipmodularno napajanje
ATX standardATX v3.1
Snaga850 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Gold
Efikasnost90 %
Konektori
ATX 24pin: 1
ATX 8pin (EPS 12V): 2
SATA: 8
Molex 4pin: 4
Ostali priključci: 1
+12 V naponske grane
70,8 A
Ostale naponske grane
+3.3V: 20 A
+5V: 20 A
-12V: 0,3 A
+5VSB: 3 A
Sistemi zaštite
OVP (Over Voltage Protection)
UVP (Under Voltage Protection)
OPP (Over Power (Load) Protection)
OTP (Over Temperature Protection)
SCP (Short-Circuit Protection)
OCP (Over Current Protection)
Hlađenje
Tip: aktivno (sa ventilatorom)
Broj ventilatora: 1
Dimenzije ventilatora: 120 x 120 mm
Dimenzije150 x 140 x 86 mm
Bojacrna
Dodatno
PFC Active PFC
4 x PCI-e 6+2 Pin
1 x PCI-e 12+4 Pin
1 x 4-Pin Floppy
Model: