GIGABYTE 750W GP-UD750GM PG5 V2
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 13.340,00 Cena za online poručivanje 10.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.341,00
Šifra
110233
Brand
GIGABYTE
Tip
modularno
Izlazna snaga
750 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 8 (6+2) pin
4
SATA
8
Molex 4 pin
3
GIGABYTE Napajanje GP-UD750GM 750W
HlađenjeAktivno (sa ventilatorom)
Izlazna snaga750W
TipModularno
Oblik (Form factor)ATX (PS2)
StandardATX v.2.31
Serftifikat80 Plus Gold
Efikasnostdo 90% efikasnosti
PFC (Power Factor Correction)Active PFC
KONEKTORI
20+4 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 2
PCI-e 6+2 Pin: 4
SATA: 8
Molex 4 pin: 3
Floppy: 1
NAPONSKE GRANE
+3.3V: 20A
+5V: 20A
+12V: 61 A
-12V: 0.3A
+5Vsb: 3A
SISTEMI ZAŠTITE
OVP (Over Voltage Protection): Da
UVP (Under Voltage Protection): Da
OPP (Over Power (Load) Protection): Da
OTP (Over Temperature Protection): Da
SCP (Short-Circuit Protection): Da
OCP (Over Current Protection): Da
Prečnik ventilatora12 cm
Dimenzije150 x 140 x 86 mm
BojaCrna
Model: