GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 44.999,00
Šifra
141259
Brand
GIGABYTE
Tip
modularno
Izlazna snaga
1300 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Platinum
PCI-E 8 (6+2) pin
8
SATA
16
Molex 4 pin
6
Gigabyte napajanje 1600W UD1600PM PG5
Tipmodularno napajanje
Oblik (Form factor)ATX (PS2)
ATX standardATX V3.1
Snaga1600 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Platinum
Efikasnostdo 92%
PFC (Power Factor Correction)Active PFC
20+4 pin: 1
8(4+4)pin eps 12V: 2
pci-e 6+2 pin: 8
pci-e 8 pin: 2
sata: 16
molex 4 pin: 6
floppy: 2
12Vhpwr: 2
+12V: 133.3A
+3.3V: 30A
+5V: 30A
12V: 0.8A
+5Vsb: 3.5A
Sistemi zaštite
OVP (Over voltage Protection)
UVP (Under voltage Protection)
OPP (Over power (Load) Protection)
OTP (Over temperature Protection)
SCP (Short-circuit Protection)
OCP (Over current Protection)
Hlađenje
aktivno (sa ventilatorom)
prečnik ventilatora 14 cm
Dimenzije150 x 190 x 86 mm
Bojacrna
Model:
GIGABYTE 1600W UD1600PM PG5