GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 33.999,00
Šifra
141258
Brand
GIGABYTE
Tip
modularno
Izlazna snaga
1300 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 16 (12+4) pin
1
PCI-E 8 (6+2) pin
8
SATA
12
Gigabyte napajanje 1300W GP-UD1300GM PG5
Tipmodularno napajanje
Oblik (Form factor) ATX (PS2)
ATX standardATX V3.0
Snaga1300 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Gold
Efikasnostdo 90% efikasnosti
20+4 pin: 1
8(4+4)pin eps 12V: 2
PCI-e 6+2 pin: 8
PCI-e 16(12+4) pin: 1
SATA: 12
molex 4 pin: 6
floppy: 2
+12V: 0.3A
+12V1: 108.3A
+3.3V: 25A
+5V: 25A
+5Vsb: 3.5A
Sistemi zaštite
OVP (over voltage protection)
UVP (under voltage protection)
OPP (over power (load) protection)
OTP (over temperature protection)
SCP (short-circuit protection)
OCP (over current protection)
Hlađenje
aktivno (sa Ventilatorom)
prečnik ventilatora 14 cm
Dimenzije150 x 160 x 86 mm
Bojacrna
Model:
GIGABYTE 1300W GP-UD1300GM PG5