GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5
GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5
GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5
GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5
GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 22.499,00 Cena za online poručivanje 18.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.500,00
Šifra
141261
Brand
GIGABYTE
Tip
modularno
Izlazna snaga
1000 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 16 (12+4) pin
1
PCI-E 8 (6+2) pin
4
SATA
8
Gigabyte napajanje 1000W GP-UD1000GM PG5
TipModularno
ATX standardATX 12V v3.1
Snaga1000 W
Klasifikacija efikasnosti80Plus Gold
Efikasnost90%
MTBF (prosečno vreme rada)100.000 sati
Vrsta kablova - Utisnuti, potpuno crni
Konektori
ATX/MB 20+4 Pin x 1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2
PCI-e 16 Pin x 1
PCI-e 6+2 Pin x 4
SATA x 8
4 Pin Peripheral x 3
4-Pin floppy x 1
Sistemi zaštite
OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP
Hlađenje
120 mm ventilator sa hidrauličnim ležajem (HYB)
Dimenzije150 x 140 x 86 mm
Bojacrna
Model:
GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5