CHIEFTEC PPS-1250FC-A3 1250W POLARIS 3.0 80Plus Gold modularno 5Y
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 33.999,00 Cena za online poručivanje 27.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 6.000,00
Šifra
137579
Brand
CHIEFTEC
Tip
modularno
Izlazna snaga
1250 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 8 (6+2) pin
4
SATA
12
Molex 4 pin
4
Chieftec napajanje PPS-1250FC-A3 1250W POLARIS 3.0 80Plus Gold modularno 5Y
TipActive PFC
ATX standardATX 12V Ver. 3.0
Snaga1.250 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Gold
Faktor snage0,9
Vrsta kablovamodularni
+12V naponske grane
1: 104 A
maksimalna kombinovana snaga: 1.250 W
Ostale naponske grane
+5 V/22 A
+3,3 V/22 A
maksimalna kombinovana snaga: 120 W
Modularni priključci
ATX 24pin: 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V): 2x (4+4) pin, 4x (6+2) pin
SATA: 12
Molex 4pin: 4
ostali priključci: 16pin PCIe GEN5
Hlađenje
tip: aktivno
broj ventilatora: 1
dimenzije ventilatora: 135 x 135 mm
ležište: Fluid Dynamic Bearing (FDB)
FormatATX
Dimenzije160 x 150 x 86 mm
Težina3,01 kg
Model: