Chieftec 500W APB-500B8
Chieftec 500W APB-500B8
Chieftec 500W APB-500B8
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 6.499,00 Cena za online poručivanje 4.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 1.500,00
Šifra
81315
Brand
CHIEFTEC
Tip
standardno
Izlazna snaga
500 W
PCI-E 8 (6+2) pin
1
SATA
3
Molex 4 pin
2
Prečnik ventilatora
120 mm
Chieftec napajanje 500W APB-500B8
Izlazna snaga500W
Tipstandardno
Oblik (Form factor)ATX (PS2)
StandardATX v.2.3
Efikasnostdo 80%
PFC (Power Factor Correction)Active PFC
KONEKTORI
20+4 pin: 1
4 pin 12V: 1
PCI-e 6+2 pin: 1
SATA: 3
Molex 4 pin: 2
Floppy: 1
NAPONSKE GRANE
+3.3V 22A
+5V 19A
+12V1 24A
+12V2 21A
-12V 0.3A
+5Vsb 2.5A
SISTEMI ZAŠTITE
OVP (Over Voltage Protection): da
UVP (Under Voltage Protection): da
OPP (Over Power (Load) Protection): da
SCP (Short-Circuit Protection): da
AFC (Automatic Fanspeed Control): da
Prečnik ventilatora12cm
Dimenzije (DxŠxV)14 x 15 x 8,7 cm
Model:
Chieftec 500W APB-500B8