ASUS TUF-GAMING-750G 750W
ASUS TUF-GAMING-750G 750W
ASUS TUF-GAMING-750G 750W
ASUS TUF-GAMING-750G 750W
ASUS TUF-GAMING-750G 750W
ASUS TUF-GAMING-750G 750W
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 15.999,00
Šifra
110641
Brand
ASUS
Tip
modularno
Izlazna snaga
750 W
PCI-E 16 (12+4) pin
1
PCI-E 8 (6+2) pin
3
SATA
5
Molex 4 pin
4
Poslednji komad
ASUS napajanje TUF-GAMING-750G 750W
Tipmodularno
FormatATX
Snaga750 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Gold
Efikasnost92%
Vrsta kablovaPotpuno modularni
Sistemi zaštite
OVP (Over Voltage Protection)
UVP (Under Voltage Protection)
OCP (Over Current Protection)
SCP (Short-Circuit Protection)
OPP (Over Power (Load) Protection)
OTP (Over Temperature Protection)
Naponske grane
+12v1: 62 A
+5V: 25 A
+3.3V: 25 A
Modularni priključci
ATX 24pin: 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V): 1(4+4)pin
PCI Express 8pin: 1x 16pin, 3x 8pin
SATA: 5
Molex 4pin: 4
Tip hađenjeaktivno
Broj ventilatora1
Dimenzije ventilatora135 x 135 mm
Dimenzije150 x 150 x 86 mm
Težina2,38 kg
Model:
ASUS TUF-GAMING-750G 750W