ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 39.999,00 Cena za online poručivanje 19.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 20.000,00
Šifra
102275
Brand
ASUS
Tip
modularno
Izlazna snaga
1000 W
Klasifikacija efikasnosti - sertifikat
Gold
PCI-E 16 (12+4) pin
1
PCI-E 8 (6+2) pin
4
SATA
5
Asus napajanje TUF-GAMING-1000G 1000W
TipActive PFC
ATX standard12V
Snaga1.000 W
Klasifikacija efikasnosti80 Plus Gold
Vrsta kablovapotpuno modularni
+12V naponske grane
1 x 83,3A
max. kombinovana snaga: 1.000 W
Ostale naponske grane
+5V/25A
+3,3V/25A
max. kombinovana snaga: 130 W
Modularni priključci
ATX 24pin: 24pin
ATX 8pin (EPS 12V): 2x 8(4+4)pin
PCI Express 8pin: 4x 8(6+2)pin, 1x 16pin
SATA: 5
ostali priključci: 4x Periferija
Hlađenje
tip: caktivno
broj ventilatora: 1
dimenzije ventilatora: 135 x 135 mm
FormatATX
Dimenzije150 x 150 x 86 mm
Težina2,48 kg
Model:
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W