TESLA 27MC925BQ
TESLA 27MC925BQ
MP cena: 16.999,00 Cena za online poručivanje 14.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.000,00
Šifra
89733
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
FreeSync
da
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
2560 x 1440 pix
Osvežavanje ekrana
75 Hz
Tesla monitor 27MC925BQ
Veličina ekrana 27"
Rezolucija ekrana2560 x 1440
Vrsta ekrana8 bit IPS
Brzina osvežavanja75 Hz
Vreme odziva5 ms
Tip površine ekranaAnti-glare
Osvetljenje260 cd/m2
Kontrast1000:1
Ugao gledanja (H/V)178°/178°
Raspon boja16,7M
Priključci
VGA(D-Sub) x 1
HDMI x 1
Display port x 1
USB
izlaz za slušalice
AMD FreeSync
Over drive
Crosshair/nišan
Filter plavog svetla
Flicker free/zaštita od treperenja
HDRAuto/HDR 2084/Off
Color gamutsRGB/Adobe/DCIP3/Off
DCR
Višejezični OSD
Automatsko isključivanje
Automatsko prebacivanje izvora
Kensington Lock
Kontrolni tasteri
Energetska klasaF
Potrošnja energije26 kWh/1000 h
VESA75 x 75
Dimenzije
sa postoljem: 613 x 445 x 160 mm
bez postolja: 613 x 359 x 37 mm