TESLA 27MC645BF
TESLA 27MC645BF
TESLA 27MC645BF
TESLA 27MC645BF
Cena za online poručivanje 12.999,00
Šifra
107973
Brand
TESLA
Energetski razred:
e
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
6 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tesla monitor 27MC645BF
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 Full HD
Pozadinsko osvetljenjeELED
Tip panelaIPS
Vreme odziva6 ms
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast1000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16 : 9
Color Gamut 72% NTSC
Broj boja16,7M
Konektori
1 x VGA
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 1.4
1 x Audio In
1 x Audio Out
Upstream: 1 x USB-C (podržava punjenje uređaja do 15 W)
Zvučnici2 x 3 W