TESLA 27GM620BF
TESLA 27GM620BF
TESLA 27GM620BF
TESLA 27GM620BF
MP cena: 17.999,00 Cena za online poručivanje 15.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.000,00
Šifra
93991
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
Gaming
da
G-Sync
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
1 ms
Tesla monitor 27GM620BF
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 Full HD
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaIPS
Vreme odziva1 ms
Osvežavanje165 Hz
Raspon boja (NTSC) 72%
Osvetljenje400 cd/m2
Kontrast1000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16 : 9
Priklučci
2 x Displayport 1.4
2 x HDMI 2.0
1 x Audio izlaz
Tilt5/-20º
Swivel30º
Pivot90º
AMD FreeSync
G-Sync
HD
Filter plavog svetla
Flicker free/zaštita od treperenja
Ultra Vivid
Over drive
Tajmer
Crosshair/nišan
FPS brojac
DCR
Korisničko podesavanje
Višejezični OSD
Automatsko isključivanje
Automatsko prebacivanje izvora
Kensington Lock Da
Kontrolni tasteri
Tip površine ekrana. Anti-glare
Enegetska klasaF
Potrošnja energije23 kWh/1000 h
Vesa standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 616 x 524,5 x 290,3 mm
bez postolja: 616 x 364,3 x 57,5 mm