SAMSUNG LS49FG910EUXEN
SAMSUNG LS49FG910EUXEN
SAMSUNG LS49FG910EUXEN
SAMSUNG LS49FG910EUXEN
SAMSUNG LS49FG910EUXEN
SAMSUNG LS49FG910EUXEN
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 123.999,00 Cena za online poručivanje 105.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 18.000,00
Šifra
124832
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
49"
Vreme odziva
1 ms
Samsung monitor LS49FG910EUXEN
Dijagonala ekrana49"
RezolucijaDQHD 5120 x 1440
Tip panelaVA
Zakrivljenost ekrana1000 R
Razmer32:9
Vreme odziva1 ms (GTG)
Osvežavanjemax 144 Hz
Osvetljenje350 cd/m2 (tipično), 280 cd/m2 (minimalno)
Kontrast2500:1
Dinamički odnos kontrastaMega DCR
HDR (Visoki dinamički opseg)VESA DisplayHDR 600
HDR10+HDR10+ Gejming
Ugao gledanja178˚/178˚ (H/V)
Podrška za bojuMax 1,07B
Raspon boja (DCI pokrivenost)92% (CIE1976)
Priključci
1 x DisplayPort 1.4
2 x HDMI 2.1
1 x USB-B upstream
2 x USB-A 3.2 Gen1
1 x audio izlaz za slušalice
Zvučnicine
Tilt-2.0° (± 2°) ~ +11.0° (± 2°)
Swivel-15.0° (± 3°) ~ +15.0° (± 3°)
HAS (postolje sa mogućnošću podešavanja)120.0 mm (± 5.0 mm)
Energetska klasaG
NapajanjeAC 100~240V
Dužina kabla za napajanjeDP 1,5 m
Potrošnja energije180 W
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem1147,6 x 568,4 x 420,5 mm
bez postolja1147,6 x 363,5 x 293,8 mm