SAMSUNG LS32BG850NPXEN
SAMSUNG LS32BG850NPXEN
SAMSUNG LS32BG850NPXEN
SAMSUNG LS32BG850NPXEN
SAMSUNG LS32BG850NPXEN
SAMSUNG LS32BG850NPXEN
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 123.999,00 Cena za online poručivanje 99.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 24.000,00
Šifra
125177
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
bela
Dijagonala ekrana
32"
Vreme odziva
Samsung monitor LS37D800UAUXEN
Dijagonala ekrana32"
Rezolucija4K 3840 x 2160
Pozadinsko osvetljenjeNe
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms GTG
Osvežavanje240 Hz
Opis adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium Pro
Osvetljenje350 cd/m2
Kontrast1000000 : 1
Dinamički kontrastMega DCR
Ugao vidljivosti H/V178/178
Odnos stranica16:9
Broj bojaMax 1,07 B
Priključci
2 x USB-A
1 x Display Port
1 x ulaz za slušalice
2 x HDMI 2.1
ZvučniciNe
Zakrivljenost ekrana1000R
Tilt-9.0º(± 2°) ~ 13.0º(± 2°)
Swivel-15.0º ~ 15.0º
Eco Light senzor
Režim Eye Saver
Režim Flicker Free
Slika u slici
Quantum Dot boja
Off Timer Plus
Crni ekvilajzer
Režim niskog prekidanja
Virtual AIM Point
Core Sync
Optimizator brzine osvežavanja
Super Arena Gaming UX
Auto Source Switch+
Prilagodljiva slika
Ultraširoki prikaz igara
Energetska klasaG
Potrošnja energije33 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
Sa postoljem: 713 x 606,4 x 311,1 mm
Bez postolja: 713 x 434,8 x 173 mm