SAMSUNG LS27D700EAUXEN
SAMSUNG LS27D700EAUXEN
SAMSUNG LS27D700EAUXEN
SAMSUNG LS27D700EAUXEN
SAMSUNG LS27D700EAUXEN
SAMSUNG LS27D700EAUXEN
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 38.999,00 Cena za online poručivanje 30.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 8.000,00
Šifra
110305
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
3840 x 2160 pix
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Tip panela
IPS
SAMSUNG Monitor LS27D700EAUXEN
Veličina ekrana27"
Rezolucija3840 x 2160 4K
Tip ekranaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Vreme odziva (GTG)5 ms
Osvežavanje60 Hz
Aspect Ratio16:9
Osvetljenost(Tip.) 350 cd/m2
Paleta boja1.07 milijarda boja
Odnos kontrasta1000:1
Veličina piksela0.275 x 0.275
Ugao gledanja178°/178°
Priključci
1 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.2
1 x 3.5mm izlaz za slušalice
1 x USB 3.0
VESA standard100 x 100 mm
HDR10
Tilt
Swivel
AMD FreeSync
Flicker Free
Eye Saver Mode
PIP
PBP
Napajanje100~240 V (50/60 Hz)
Dimenzije
Sa postoljem: 612,9 x 473,2 x 180 mm
Bez postolja: 612,9 x 367,7 x 41,6 mm