SAMSUNG LS24D400GAUXEN
SAMSUNG LS24D400GAUXEN
SAMSUNG LS24D400GAUXEN
SAMSUNG LS24D400GAUXEN
SAMSUNG LS24D400GAUXEN
SAMSUNG LS24D400GAUXEN
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 13.999,00
Šifra
120474
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
c
Boja
crna
Dijagonala ekrana
24"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
Samsung monitor LS24D400GAUXEN
Dijagonala ekrana24"
RezolucijaFHD (1920 x 1080)
Pozadinsko osvetljenje
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 (GTG) ms
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenje250 cd/m2
Kontrast1000:1 (Tipično)
Dinamički kontrastMega
Ugao vidljivosti H/V178˚/178˚
Odnos stranica16:9
Broj boja16,7M
Raspon boja (NTSC)72% (CIE 1931)
Priključci
1 x DP 1.2
2 x HDMI 1.4
2 x USB 2.0
1 x USB-B
1 x izlaz za slušalice
Tilt-3° ~ 25°
Swivel-45° ~ 45°
Pivot-92° ~ 92°
HAS (postolje sa mogućnošću podešavanja)105 mm ±5
Energy Saving Solution
Režim Eye Saver
Režim Flicker Free
Veličina slike
Sertifikat za WindowsWindows11
Off Timer Plus
Auto Source Switch
Temperatura10 ~ 40 °C
Vlažnost10 ~ 80, bez kondenzacije
TCO sertifikat
Carbon Footprint
Energetska klasaC
Potrošnja energije12 kWh/1000 h
NapajanjeAC 100~240 V/50 Hz
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 540,7 x 497,7 x 219 mm
bez postolja: 540,7 x 320,4 x 39,8 mm