SAMSUNG LC34G55TWWPXEN
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 50.999,00 Cena za online poručivanje 42.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 8.000,00
Šifra
108630
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Gaming
da
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
3440 x 1440 pix
SAMSUNG monitor LC34G55TWWPXEN
Dijagonala34"
Rezolucija3440 x 1440 pix
Zakrivljenost ekranada
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms (MPRT - Moving Picture Response Time)
Osvežavanje165 Hz
Format slike16 : 9
Osvetljenost250 cd/m2
Kontrast2500 : 1
Ugao gledanja H/V178° / 178°
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Audio out
OstaloFreeSync Premium, Flicker Free, Black Equalizer
VESA75 x 75
Tilt-2°~18°
Dimenzije sa postoljem806,6 x 475,3 x 272,6 mm
Dimenzije bez postolja806,6 x 380,9 x 152,7 mm