PHILIPS Evnia 34M2C3500L/00
PHILIPS Evnia 34M2C3500L/00
PHILIPS Evnia 34M2C3500L/00
PHILIPS Evnia 34M2C3500L/00
33% ušteda.
3D view
Zatvori
PHILIPS Evnia 34M2C3500L/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 44.450,00 Cena za online poručivanje 29.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 14.451,00
Šifra
114048
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
f
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
1 ms
Philips monitor Evnia 34M2C3500L/00
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija3440 x 1440 pix
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms (GtG)
Osvežavanje180 Hz
Adaptivna sinhronizacijaAMD FreeSync Premium Pro
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast4000 : 1
Dinamički kontrastMega Infinity DCR
Zakrivljenje1500R
Odnos stranica21:9
Gustina piksela109,68 ppi
Broj boja1,07 milijardi boja
Priključci
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
1 x 3.5 mm audio out
Zvučnicine
Tiltda
Tehnologije
HDR10
MultiView
LowBlue režim
Energetska klasaF
Potrošnja energije31 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
Sa postoljem: 808 x 464 x 251 mm
Bez postolja: 808 x 369 x 69 mm