PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
12% ušteda.
3D view
Zatvori
PHILIPS Evnia 27M2N3500NL/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 20.499,00 Cena za online poručivanje 17.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.500,00
Šifra
114046
da
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
2560 x 1440 pix
Philips monitor Evnia 27M2N3500NL/00
Gaming monitor
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija2560 x 1440
Pozadinsko osvetljenjeW-LED
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms (Gray to Gray)
Osvežavanje180 Hz
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast5000 : 1
SmartContrastMega Infinity DCR
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,2331 x 0,2331 mm
Broj boja16,7 M
Gama boja (tipična)DCI-P3: 95, sRGB 127%, Adobe RGB 92%
Priključci
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort 1.4 x 1
Izlaz za slušalice
Tilt-5°/20°
Adaptive Sync
SmartImage za igre
Bez treperenja
Režim LowBlue
Premaz ekranaprotiv odbleska, 3H, zatamnjeno 25%
Malo kašnjenje na ulazu
EasyRead
Prilagodljiva sinhronizacija
Podrška za HDR 10
Pametni nišan
Shadow Boost
Energetska klasaE
Potrošnja energije21 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 615 x 463 x 193 mm
bez postolja: 615 x 369 x 61 mm