PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 16.999,00 Cena za online poručivanje 13.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.000,00
Šifra
142236
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
e
Gaming
da
Boja
siva
Dijagonala ekrana
27"
G-Sync
da
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
144 Hz
PHILIPS gaming monitor Evnia 27M2N3200NF/00
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1.920 x 1.080
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Tip panelaIPS
Vreme odziva4 ms (Gray to Gray), 0,5 ms (Smart MBR)
Osvežavanje144 Hz
Osvetljenje300 nita
Kontrast1.500:1
Dinamički kontrastMega Infinity DCR
HDRHDR10
Ugao vidljivosti H/V1178°/178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,3114 x 0,3114 mm
Broj boja16,7 miliona boja
Priključci
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 1.4
1 x 3,5 mm audio izlaz
Tilt-5° do 20°
Opis adaptivne sinhronizacijenVidia G-Sync
TehnologijeEvnia centar za preciznost
Energetska klasaE
Potrošnja energije21 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem - 616 x 463 x 216 mm
bez postolja - 616 x 362 x 55 mm