PHILIPS 27M2N3200S/00
PHILIPS 27M2N3200S/00
PHILIPS 27M2N3200S/00
PHILIPS 27M2N3200S/00
PHILIPS 27M2N3200S/00
PHILIPS 27M2N3200S/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 16.999,00
Šifra
112879
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
180 Hz
Philips monitor 27M2N3200S/00
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 (Full HD)
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Tip panelaIPS
Vreme odziva1 ms GtG
Osvežavanje180 Hz
Opis adaptivne sinhronizacijeAdaptive Sync
Osvetljenje300 nit
Kontrast1000 : 1
Dinamički kontrastMega Infinity DCR
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,31125 mm
Broj boja16,7 miliona boja
Priključci
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
1 x 3.5 mm audio out
Zvučnici2 x 2 W