PHILIPS 27E1N1100A/00
PHILIPS 27E1N1100A/00
PHILIPS 27E1N1100A/00
PHILIPS 27E1N1100A/00
PHILIPS 27E1N1100A/00
PHILIPS 27E1N1100A/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 12.999,00
Šifra
112876
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
d
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Philips monitor 27E1N1100A/00
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 Full HD
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Tip panelaIPS
Vreme odziva4 ms (GtG), 1 ms (MPRT)
Osvežavanje100 Hz
Opis adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync
Osvetljenje250 nit
Kontrast1300 : 1
Dinamički kontrastMega Infinity DCR
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0,3114 mm
Broj boja16,7 miliona boja
Priključci
1 x HDMI 1.4
1 x VGA D-Sub
1 x 3.5 mm in
1 x 3.5 mm out
Zvučnici2 x 2 W
Tiltda
Swivelne
Pivotne
Energetska klasaD
Potrošnja energije18 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije sa postoljem617 x 457 x 211 mm