PHILIPS 24E2N1110/00
PHILIPS 24E2N1110/00
PHILIPS 24E2N1110/00
PHILIPS 24E2N1110/00
PHILIPS 24E2N1110/00
20% ušteda.
3D view
Zatvori
PHILIPS 24E2N1110/00
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 12.499,00 Cena za online poručivanje 9.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 2.500,00
Šifra
135755
Brand
PHILIPS
Boja
crna
Dijagonala ekrana
24"
Vreme odziva
4 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Tip panela
IPS
Philips monitor 24E2N1110/00
Dijagonala ekrana24"
Rezolucija1920 x 1080 Full HD
Pozadinsko osvetljenjeW-LED
Tip panelaIPS
Zakrivljen ekranNe
Vreme odziva4 ms
Osvežavanje120 Hz
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast1500 : 1
Dinamički kontrastNe
HDRNe
UltrawideNe
Ugao vidljivosti H/V178° / 178°
Odnos stranica16 : 9
Veličina piksela0,2745 x 0,2745 mm
Broj boja16,7 miliona
Priključci
1 x VGA
1 x HDMI 1.4
ZvučniciNe
Tilt-5/20°
SwivelNe
PivotNe
Opis adaptivne sinhronizacijeAdaptive Sync
Energetska klasaE
Potrošnja energije18 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 541 x 416 x 180 mm
bez postolja: 541 x 322 x 34 mm