LG UltraWide 34WQ500-B
LG UltraWide 34WQ500-B
LG UltraWide 34WQ500-B
LG UltraWide 34WQ500-B
LG UltraWide 34WQ500-B
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 37.999,00 Cena za online poručivanje 29.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 8.000,00
Šifra
120499
Brand
LG
Energetski razred:
f
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
2560 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG Monitor UltraWide 34WQ500-B
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija2560 x 1080
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaIPS
Opis adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync
Vreme odziva5ms (GtG - Gray-to-Gray)
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenje400 cd/m2
Kontrast1000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica21 : 9
Priključci
2 x HDMI
1 x Display Port
Zvučnicine
Pivotne
Tehnologije
Tilt
HDR10
Flicker FreeDual Control Reader mode
Black Stabilizer
PBP x 2
Aplikacija LG switch
Super+ rezolucija
Smart Energy Saving
Fabrički kalibrisane boje
DAS (Dynamic Action Sync)
Energetska klasaF
Potrošnja energije29 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100 mm
Dimenzije
sa postoljem: 816,5 x 483,7 x 223,3 mm
bez postolja: 816,5 x 365,3 x 45,5 mm