LG 39GS95QE-B
LG 39GS95QE-B
LG 39GS95QE-B
LG 39GS95QE-B
LG 39GS95QE-B
Cena za online poručivanje 189.999,00
Šifra
110328
Brand
LG
Energetski razred:
f
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
39"
Vreme odziva
0,03 ms
LG Monitor 39GS95QE-B
Veličina ekrana39"
Rezolucija3440 x 1440
Tip ekranaOLED
Pozadinsko osvetljenjeOLED
UltrawideDa
Vreme odziva (GTG)0.03 ms (GtG - Gray-to-Gray)
Osvetljenje275 cd/m2
Osvežavanje240 Hz
Aspect Ratio21:9
Odnos kontrasta1500000:1
Ugao gledanja178°/178°
Opis adaptivne sinhronizacije
AMD Free Sync Premium Pro
Veličina piksela0.266 x 0.266 mm
Zvučnici2 x 10 W
Priključci
2 x HDMI 2.1
1 x DisplayPort 1.4
1 x USB-B 3.2 (upstream)
2 x USB-A 3.2 (downstream)
1 x 3.5mm Audio Out
PivotDa
VESA Standard100 x 100 mm
Tilt-10~15º
Podešavanje visine
Swivel-10 ~ 10˚
Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Dual Controller
FPS Counter
Crosshair
Reader Mode
OSC
Smart Energy Saving
HDR Effect
HDR10
DisplayHDR TRUE BLACK 400
PbP
PiP
User Define Key
Color Weakness Mode
Factory Calibration
Napajanje100~240 V (50/60 Hz)
Dimenzije
Sa postoljem: 889 x 490 x 310 mm
Bez postolja: 889 x 403,8 x 198 mm