LG 34WR55QK-B
LG 34WR55QK-B
LG 34WR55QK-B
LG 34WR55QK-B
LG 34WR55QK-B
MP cena: 44.999,00 Cena za online poručivanje 37.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 7.000,00
Šifra
131597
Brand
LG
Energetski razred:
f
Zakrivljen ekran
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
3440 x 1440 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
LG monitor 34WR55QK-B
UltraWide zakrivljeni monitor
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija3440 x 1440 pix
Tip panelaVA
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje100 Hz
Zakrivljenost1800 R
Osvetljenjetyp.: 300 cd/m2, min.: 240 cd/m2
Kontrasttyp.: 3000:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica21:9
Raspon boja sRGB 99% (CIE1931)
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB type-C
2 x USB 3.0 Downstream Port
1 x Izlaz za slušalice
Tiltda
Sprečavanje treperenja
Funkcija Black Stabilizer
2PBP
Dual control
HDR 10
Način rada za čitanje
SUPER + rezolucija
Smart Energy Saving
Fabrički kalibrisane boje
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaF
Potrošnja energije28 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Podešavanje po visini
Dimenzije
sa postoljem: 809 x 568,3-458,3 x 260 mm
bez postolja: 809 x 358,9 x 91,5 mm