LG 34U511A-B
LG 34U511A-B
LG 34U511A-B
LG 34U511A-B
LG 34U511A-B
MP cena: 32.999,00 Cena za online poručivanje 27.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
139262
Brand
LG
Energetski razred:
f
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
2560 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 34U511A-B
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija2560 x 1080
Pozadinsko osvetljenje(nije navedeno)
Tip panelaIPS
Zakrivljen ekranne
Ultrawideda
Vreme odziv5 ms
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenje400 cd/m2
Kontrast1000:1
Ugao vidljivosti H/V178º / 178º
Odnos stranica21:9
Broj bojasRGB 99%
Priključci
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x izlaz za slušalice 3-pole (Sound Only)
Zvučnicine
Tiltda
VESA DisplayHDR™ 400
Funkcija Black Stabilizer
Dual control
Način rada za čitanje
SUPER + rezolucija
Crosshair Function
1ms Motion Blur Reduction
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasa(nije navedeno)
Potrošnja energije(nije navedeno) kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 816,5 x 486,7 x 220,0 mm
bez postolja: 816,5 x 365,3 x 45,5 mm