LG 34GX90SA-W
LG 34GX90SA-W
LG 34GX90SA-W
LG 34GX90SA-W
LG 34GX90SA-W
MP cena: 149.999,00 Cena za online poručivanje 127.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 22.000,00
Šifra
131586
Brand
LG
Energetski razred:
g
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
G-Sync
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
LG monitor 34GX90SA-W
Gejmerski monitor
Dijagonala ekrana34"
RezolucijaWQHD 3440 x 1440 pix
Zakrivljenost800R
Tip panelaOLED
Vreme odziva0,03 ms (GtG)
Osvežavanje240 Hz
Osvetljenjetyp.: 275 cd/m2, min.: 250 cd/m2
Kontrasttyp.: 1500000:1, min.
Dinamički kontrast
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica21:9
Raspon bojaDCI-P3 98.5% (CIE1976)
Bluetooth
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB-C Upstream Port
2 x USB-A 2.0 Downstream Port
1 x Izlaz za slušalice
Zvučnici7 W x 2
Tiltda
Swivelda
AMD FreeSync™FreeSync Premium
NVIDIA G-Sync™ kompatibilan
DisplayHDR True Black 400
Funkcija Black Stabilizer
PIP
2PBP
HDR 10
Način rada za čitanje
Crosshair Function
Smart Energy Saving
Fabrički kalibrisane boje
VRR (Variable Refresh Rate)
DAS (Dynamic Action Sync)
Merač FPS
Predefinisanje tastera
RGB LED osvetljenjeHexagon Lighting
Auto osvetljenje
Energetska klasaG
Potrošnja energije32 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 784,1 x 580,4-470,4 x 291,8 mm
bez postolja: 784,1 x 358,3 x 167,1 mm