LG 27US550-W
LG 27US550-W
LG 27US550-W
LG 27US550-W
LG 27US550-W
MP cena: 34.999,00 Cena za online poručivanje 27.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 7.000,00
Šifra
131590
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
27"
Rezolucija
3840 x 2160 pix
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 27US550-W
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija3840 x 2160 pix
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje60 Hz
Osvetljenjetyp.: 300 cd/m2, min.: 240 cd/m2
Kontrasttyp.: 1000:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica16:9
Raspon bojaDCI-P3 90% (CIE1976)
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Izlaz za slušalice 3-pole (Sound Only)
Tiltda
Swivelda
Pivotda
Sprečavanje treperenja
Funkcija Black Stabilizer
Dual control
DAS (Dynamic Action Sync)
Energetska klasaF
Potrošnja energije26 kWh/1000 h
VESA standard
Dimenzije
sa postoljem: 613,5 x 539,2 x 253,2 mm
bez postolja: 613,5 x 363,5 x 45,4 mm