LG 27US500-W
LG 27US500-W
LG 27US500-W
LG 27US500-W
LG 27US500-W
Cena za online poručivanje 29.999,00
Šifra
114049
Brand
LG
Gaming
da
Dijagonala ekrana
27"
Rezolucija
3840 x 2160 pix
Osvežavanje ekrana
60 Hz
LG monitor 27US500-W
Dijagonala ekrana27 "
Rezolucija3840 x 2160 px
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (G2G)
Osvežavanje60 Hz
Opis adaptivne sinhronizacijeFlicker Safe, Dynamic Action Sync
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast1000 : 1 (tipično)
Priključci
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Audio 3.5 mm
Tiltda
Ostale tehnologijeBlack Stabilizer, HDR Effect, HDR10
Energetska klasaA
Potrošnja energije41 kWh/god
VESA standard100 x 100
Dimenzije
Sa postoljem: 613,5 x 454,7 x 214,9 mm
Bez postolja: 613,5 x 363,5 x 45,4 mm