LG 27U730A-B
LG 27U730A-B
LG 27U730A-B
LG 27U730A-B
LG 27U730A-B
MP cena: 53.999,00 Cena za online poručivanje 39.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 14.000,00
Šifra
131602
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
27"
Rezolucija
3840 x 2160 pix
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 27U730A-B
UltraFine™ monitor
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija4K 3840 x 2160 pix
Pozadinsko osvetljenje
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje60 Hz
Osvetljenjetyp.: 300 cd/m2, min.: 240 cd/m2
Kontrasttyp.: 1000:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica16:9
Raspon bojaDCI-P3 90% (CIE1976)
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB type-C
2 x USB 3.2 Gen1 Downstream Port
1 x Izlaz za slušalice 3-pole (Sound Only)
Zvučnici5 W x 2
Tiltda
Swivelda
Pivotda
Funkcija Black Stabilizer
MaxxAudio
Dual control
DAS (Dynamic Action Sync)
Praktično bez ivica sa 3 strane
Energetska klasaF
Potrošnja energije26 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Podešavanje po visini
Dimenzije
sa postoljem: 613,5 x 539,2 x 253,2 mm
bez postolja: 613,5 x 363,5 x 45,4 mm