LG 27U631A-B
LG 27U631A-B
LG 27U631A-B
LG 27U631A-B
LG 27U631A-B
MP cena: 28.499,00 Cena za online poručivanje 21.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 6.500,00
Šifra
131591
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
27"
Rezolucija
2560 x 1440 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 27U631A-B
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija2560 x 1440 pix
Pozadinsko osvetljenje
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenjetyp.: 250 cd/m2, min.: 200 cd/m2
Kontrasttyp.: 1000:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica16:9
Raspon bojasRGB 99% (CIE1931)
Priključci
1 x HDMI
1 x USB type-C
1 x Izlaz za slušalice 3-pole (Sound Only)
Tiltda
Funkcija Black Stabilizer
Dual control
Smart Energy Saving
Fabrički kalibrisane boje
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaF
Potrošnja energije22 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 613,2 x 454,8 x 215 mm
bez postolja: 613,2 x 362,5 x 43,7 mm