LG 27U41YA-B
LG 27U41YA-B
LG 27U41YA-B
LG 27U41YA-B
LG 27U41YA-B
Cena za online poručivanje 12.999,00
Šifra
133340
Brand
LG
Energetski razred:
e
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
120 Hz
LG monitor 27U41YA-B
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080
Pozadinsko osvetljenje
Tip panelaIPS
Zakrivljen ekranne
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje120 Hz
Osvetljenje250 cd/m2
Kontrast1500:1
Ugao vidljivosti H/V178º(R/L)/178º(U/D)
Odnos stranica16:9
Broj bojasRGB 99%
Priključci
1 x HDMI
1 x D-Sub
1 x 3,5 mm izlaz za slušalice
Zvučnicine
Tiltda
HDR 10
SUPER + rezolucija
Smart Energy Saving
Funkcija Black Stabilizer
Crosshair Function
Način rada za čitanje
1ms Motion Blur Reduction
Režim otežanog prepoznavanja boja
VRR (Variable Refresh Rate)
DAS (Dynamic Action Sync)
Predefinisanje tastera
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaE
Potrošnja energije18 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 611,6 x 458,2 x 220 mm
bez postolja: 611,6 x 357,7 x 37,5 mm