LG 27MR400-B
LG 27MR400-B
LG 27MR400-B
LG 27MR400-B
LG 27MR400-B
MP cena: 13.499,00 Cena za online poručivanje 11.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 1.500,00
Šifra
101276
Brand
LG
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 27MR400-B
Veličina ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 pix
Tip ekranaIPS
Vreme odziva (GTG)5 ms (GtG brže)
Osvežavanje100 Hz
Aspect Ratio16:9
Osvetljenost(Tip.) 250 cd/m2 (Min.) 220 cd/m2
Dubina boje (broj boja)16,7M
Gamut boja (tip.)sRGB 99% (CIE1931)
Odnos kontrastaTip. 1300:1 i Min 1000:1
Veličina piksela0,3114 k 0,3114 mm
Ugao gledanja178°/178°
Priključci
1 x HDMI
1 x VGA D-Sub
1 x izlaz za slušalice
Tilt (Angle)-5~20º
Auto Input Switch
Black Stabilizer®
Color Weakness Mode
Dynamic Action Sync®
Flicker Safe
OnScreen Control (OSC)
Reader Mode
Smart Energy Saving
Super Resolution+
Napajanje100~240 V (50/60 Hz)
VESA standard100 x 100
Dimenzije612 x 363,2 x 50,8 mm