LG 27G610A-B
LG 27G610A-B
LG 27G610A-B
LG 27G610A-B
LG 27G610A-B
MP cena: 28.999,00 Cena za online poručivanje 24.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.000,00
Šifra
139831
Brand
LG
Energetski razred:
e
Gaming
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
FreeSync
da
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
2560 x 1440 pix
LG monitor 27G610A-B
Gejmerski monitor
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija2560 x 1440
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaIPS
Zakrivljen ekran(nije navedeno)
Vreme odziva1 ms
Osvežavanje200 Hz
Osvetljenje400 cd/m2
Kontrast1000:1
Dinamički kontrast(nije navedeno)
HDR(nije navedeno)
Ultrawide(nije navedeno)
Ugao vidljivosti H/V178º / 178º
Odnos stranica16:9
Raspon bojasRGB 99% (CIE1931)
Priključci
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x 3,5 mm Izlaz za slušalice
ZvučniciNe
Tiltda
Swivelda
Pivotda
AMD FreeSync Premium
HDR 10
Sprečavanje treperenja
Funkcija Black Stabilizer
Način rada za čitanje
Crosshair Function
Smart Energy Saving
Fabrički kalibrisane boje
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Merač FPS
Predefinisanje tastera
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaE
Potrošnja energije20 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 613,2 x 544,2 x 224,5 mm
bez postolja: 613,2 x 364,5 x 49,2 mm