LG 27G411A-B
LG 27G411A-B
LG 27G411A-B
LG 27G411A-B
LG 27G411A-B
MP cena: 19.499,00 Cena za online poručivanje 15.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.500,00
Šifra
133784
Brand
LG
Energetski razred:
e
G-Sync
da
FreeSync
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Boja
crna
LG monitor 27G411A-B
Dijagonala ekrana27"
Rezolucija1920 x 1080 pix
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms
Osvežavanje144 Hz
Osvetljenje250 cd/m2
Kontrast1500:1
Ugao vidljivosti H/V178º / 178º
Odnos stranica16:9
Broj bojasRGB 99% (CIE1931)
Priključci
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Izlaz za slušalice 3-pole (Sound Only)
Zvučnicine
Tiltda
Opis adaptivne sinhronizacijeFreeSync
nVIDIA G-Sync™ kompatibilan
HDRHDR 10
Sprečavanje treperenja
Funkcija Black Stabilizer
Crosshair Function
Način rada za čitanje
1ms Motion Blur Reduction
Smart Energy Saving
Režim otežanog prepoznavanja boja
VRR (Variable Refresh Rate)
DAS (Dynamic Action Sync)
OverClocking
Merač FPS
Predefinisanje tastera
Energetska klasaE
Potrošnja energije20 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 611,5 x 452,4 x 220 mm
bez postolja: 611,5 x 357,8 x 38,5 mm