LG 27BA550-B
LG 27BA550-B
LG 27BA550-B
LG 27BA550-B
LG 27BA550-B
MP cena: 24.999,00 Cena za online poručivanje 19.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
131596
Brand
LG
Energetski razred:
d
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 27BA550-B
Dijagonala ekrana27"
RezolucijaFull HD 1920 x 1080 pix
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenjetyp.: 250 cd/m2, min.: 200 cd/m2
Kontrasttyp.: 1300:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica16:9
Raspon boja sRGB 99% (CIE1931)
Priključci
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x D-Sub
1 x USB 3.0 Upstream Port
4 x USB Downstream Port (2 x 3.0, 2 x 2.0)
Zvučnici2 W x 2
Tiltda
Swivelda
Pivotda
Sprečavanje treperenja
Funkcija Black Stabilizer
Način rada za čitanje
SUPER + rezolucija
Smart Energy Saving
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaD
Potrošnja energije15 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Podešavanje po visini
Dimenzije
sa postoljem: 610,8 x 536,6 x 239,9 mm
bez postolja: 610,8 x 360,3 x 50,8 mm