LG  29U511A-B
LG  29U511A-B
LG  29U511A-B
LG  29U511A-B
LG  29U511A-B
MP cena: 23.999,00 Cena za online poručivanje 19.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 4.000,00
Šifra
131593
Brand
LG
Boja
crna
Dijagonala ekrana
29"
Vreme odziva
5 ms
Rezolucija
2560 x 1080 pix
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tip panela
IPS
LG monitor 29U511A-B
UltraWide monitor
Dijagonala ekrana29"
RezolucijaWFHD 2560 x 1080 pix
Tip panelaIPS
Vreme odziva5 ms (GtG at Faster)
Osvežavanje100 Hz
Osvetljenjetyp.: 250 cd/m2, min.: 200 cd/m2
Kontrasttyp.: 1000:1, min.
Ugao vidljivosti H/V178º/178º
Odnos stranica21:9
Raspon bojasRGB 99% (CIE1931)
Priključci
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x Izlaz za slušalice 3 pole (sound only)
Tiltda
Funkcija Black Stabilizer
Dual control
HDR 10
Način rada za čitanje
SUPER + rezolucija
Crosshair Function
1ms Motion Blur Reduction
Režim otežanog prepoznavanja boja
DAS (Dynamic Action Sync)
Automatska promena ulaznog signala
Energetska klasaE
Potrošnja energije20 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Dimenzije
sa postoljem: 688,5 x 408,7 x 220 mm
bez postolja: 688,5 x 313,4 x 76,9 mm