DAHUA LM27-E230C FHD Gaming
DAHUA LM27-E230C FHD Gaming
DAHUA LM27-E230C FHD Gaming
DAHUA LM27-E230C FHD Gaming
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 20.000,00 Cena za online poručivanje 16.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 3.001,00
Šifra
121705
Brand
DAHUA
Energetski razred:
e
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
Boja
crna
Dijagonala ekrana
27"
Vreme odziva
1 ms
Rezolucija
1920 x 1080 pix
Dahua monitor LM27-E230C FHD Gaming
Dijagonala ekrana27"
Zakrivljen ekran
Rezolucija1920 x 1080 pix, Full HD
Pozadinsko osvetljenjeELED
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms
Osvežavanje180 Hz
Osvetljenje250 cd/m2
Tip adaptivne sinhronizacijeAdaptive Sync
Kontrast3000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178 / 178
Odnos stranica16:9
Veličina piksela0.2745 x 0.2745 mm
Broj boja16,7 miliona boja
Priključci
2 x HDMI 1.4
1 x DisplayPort 1,4
1 x audio izlaz 3,5 mm
Zvučnicinema
Tiltda
Ostalo
99%(sRGB)
90% of DCI-P3
85% NTSC
84% AdobeRGB
Energetska klasaE
Potrošnja energije21 kWh/1000 h
VESA standard75 x 75
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD)613 x 365,18 x 79,57 mm