ASUS TUF VG34VQL3A
ASUS TUF VG34VQL3A
ASUS TUF VG34VQL3A
ASUS TUF VG34VQL3A
ASUS TUF VG34VQL3A
26% ušteda.
3D view
Zatvori
ASUS TUF VG34VQL3A
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 56.999,00 Cena za online poručivanje 41.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 15.000,00
Šifra
109123
Brand
ASUS
Energetski razred:
f
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
1 ms
ASUS monitor TUF VG34VQL3A
Gaming UltraWide zakrivljeni monitor
Dijagonala34"
Rezolucija3440 x 1440 pix
UltraWideda
Oblik ekranazakrivljeni
Tip panelaVA
Tehnologija ekranaLCD
Vreme odziva1 ms
Osvežavanje180 Hz
Format slike21 : 9
Osvetljenost400 cd/m2
Kontrast4000 : 1
Broj boja16,7 miliona
Ugao gledanja H/V178° / 178°
Nereflektujući ekranda
HDRda (HDR10)
Priključci i interfejsi
3 x USB Type-A
2 x HDMI 2.0
2 x DisplayPort 1.4
HDCP 2.2
Ugrađeni zvučnicida, 4 W
Poešavanje visine13 cm
VESA100 x 100
Okretanje-10° - 10°
Ugao-5 - 20°
Klasa energetske efikasnostiF
Potrošnja energije28 kWh/1000 sati
Kablovi u pakovanjuAC, DisplayPort, HDMI, USB tip A na USB tip B
Dimenzije sa postoljem808 x 541 x 250 mm
Dimenzije bez postolja808 x 364 x 111 mm