ASUS TUF VG34VQL1B
ASUS TUF VG34VQL1B
ASUS TUF VG34VQL1B
ASUS TUF VG34VQL1B
16% ušteda.
3D view
Zatvori
ASUS TUF VG34VQL1B
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 56.999,00 Cena za online poručivanje 47.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 9.000,00
Šifra
131567
Brand
ASUS
Energetski razred:
g
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
1 ms
Asus monitor VG34VQL1B
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija3440 x 1440
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms (MPRT - Moving Picture Response Time)
Osvežavanje165 Hz
Opis adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync Premium, Adaptive Sync
Osvetljenje550 cd/m2
Kontrast4000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178/178
Odnos stranica21:9
Veličina piksela0,2325 x 0,2325 mm
Broj boja16,7 miliona boja
Priključci
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.4
2 x USB 3.2 Gen 1 tip A
1 x Audio out
Zvučnici2 x 2 W
TiltDa
SwivelDa
Tehnologije
Flicker-free
HDR10
DisplayHDR 400
Low Blue Light
Trace Free Technology
90% of DCI-P3
Energetska klasaG
VESA standard100 x 100 mm
Dimenzije809 x 416 - 546 x 274 mm