ASUS TUF VG34VQEL1A
ASUS TUF VG34VQEL1A
ASUS TUF VG34VQEL1A
ASUS TUF VG34VQEL1A
ASUS TUF VG34VQEL1A
15% ušteda.
3D view
Zatvori
ASUS TUF VG34VQEL1A
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 41.110,00 Cena za online poručivanje 34.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 6.111,00
Šifra
118910
Brand
ASUS
Energetski razred:
f
Zakrivljen ekran
da
Gaming
da
FreeSync
Boja
crna
Dijagonala ekrana
34"
Vreme odziva
1 ms
Asus monitor TUF VG34VQEL1A
Dijagonala ekrana34"
Rezolucija3440 x 1440 pix
Pozadinsko osvetljenjeLED
Tip panelaVA
Vreme odziva1 ms (MPRT - Moving Picture Response Time)
Osvežavanje100 Hz
Zakrivljen ekranda
Ultrawideda
Osvetljenje300 cd/m2
Kontrast3000 : 1
Ugao vidljivosti H/V178°/178°
Odnos stranica21 : 9
Broj boja
Priključci
2 x HDMI 2.0
1 x Display Port 1.2
1 x Audio Out
Downstream: 3 x USB-A 3.2 gen 1
Zvučnici2 x 2 W
Tilt+20° ~ -5°
Swivel+10° ~ -10°
AMD Free Sync
HDR10
Flicker Free
Trace Free tehnologija
GameVisual
GamePlus
PiP
PbP
Extreme Low Motion Blur
Shadow Boost
Low Blue Light
Energetska klasaF
Potrošnja energije31 kWh/1000 h
VESA standard100 x 100
Podešavanje visine130 mm
Dimenzije
sa postoljem: 807,8 x 54,0,6 x 248,5 mm
bez postolja: 807,8 x 37,0,3 x 111,0 mm